Logo

Ford Cougar 1.8

Број на оглас: 3592189 | Објавен на: 02.08.2020, 17:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Cougar

Година: 1999

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Купеа

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2020

Сила на моторот: 86 kw / 117 ks

Kласа на емисија: Еуро 2

Цена: 1 €

2.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vo odlicna sostojba so atestiran plinski ured 077726496

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Благоја

Потврден огласувач