Logo

Fuji So Mineral Oil Kosnici Ekstra Sacuvan

Број на оглас: 3592232 | Објавен на: 01.07.2020, 09:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Вид на велосипедот: Механички

Пол: Машки

Големина на тркало: 26 "

Големина на рам: Останато

Цена: По Договор

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


👍👍👍👍👍 076-666-555 👍👍👍👍👍
Fuji
Ram 17
Gumi 27r
Deore Zaden meniac
Kosnici so Mineral Oil
27 Brzini

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 BETI AUTOS

Потврден огласувач