Logo

Se izdava stan kaj Mavrovka

Број на оглас: 3592306 | Објавен на: 06.07.2020, 16:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3,5

Квадратура: 82 m²

Греење: Друго

Спрат: 1 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Година на градба: 1986

Година на реновирање: 2019

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 2

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Исток

Адреса: Mavrovka

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Se iszdava stan namesten kaj Mavrovka kantakt tel 076667909

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 STAN

Потврден огласувач