Logo

Baram plac vo kuckovo.

Број на оглас: 3592365 | Објавен на: 27.05.2020, 11:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 1000 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 1 МКД

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Baram plac za vikendicka vo kuckovo za solidna cena.
Tel 070 541 761

 Скопје    Општина:Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

 vectra a

Потврден огласувач