Logo

Opel Astra G 2.0 DTI

Број на оглас: 3592387 | Објавен на: 31.05.2020, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2020

Сила на моторот: 60 kw / 82 ks

Kласа на емисија: Еуро 2

Цена: 1.900 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel Astra G karavan
2.0
60/82 kw/hp
4x Airbag
226655km
Centralno
Elektricni prozorci site cetiri
Elektricni retrovizori
Klima
Motor na lanec
4 gumi vozeni 12000km
Eurokuka
Promenen filter za vozduh i naften filter pred 12000km
Servisirana prednica komplet ujle filter za ujle kabinski filter

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 Трајче

Потврден огласувач