Logo

Опел астра 1.7 цдти 2012 год еуро 5 уникат

Број на оглас: 3592406 | Објавен на: 24.05.2020, 12:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2012

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2021

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Опел астра 1.7 цдти 110 кс 6 брзини еуро 5
2012 година
Возилото е увезено од италија и е со платени
сите давачки до регистрација

оригинални 220 000 км со целосен историјат за неа исто така км може да ги проврите по
Тарга ЕЛ 442 СС

Возилото е прва фарба без кит удари подвозје се океј сите стакла фарови штопови иста броика

Колата поседува 2 клуча . на мотор е без мани турбо замаец дизни се работи

опрема :
климатроник : борд компјутер : темпомат; исофих: ел на стакла: абс: есп: магленки : лед светла дневни: кожен серво волан со команди: фабричко радио со СД ,УЗБ,сд картица,АУХ,централно со далечинско

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Boban

Потврден огласувач