Logo

Range Rover Velar

Број на оглас: 3592450 | Објавен на: 28.05.2020, 12:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: LandRover

Модел: Range Rover Velar

Година: 2018

Гориво: Дизел

Километри: 65000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2021

Сила на моторот: 133 kw / 181 ks

Kласа на емисија: Еуро 6

Цена: По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Range Rover Velar
R Dynamic
Full oprema
Prv sopstvenik
Dzipot e redovno servisiran vo Land Rover Skopje,
KASKO OSIGURUVAJE
Voziloto ima garancija
Maksimalno zacuvan kako nov !!!
Bez zameni,djipot e kupen nov 135.000€
Cena po dogovor (za seriozni kupuvaci)
Za poveke informacii javete se
Sekoj den od
08:00 do 19:00

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 .

Потврден огласувач