Logo

Seat Altea XL 🇨🇭🇨🇭

Број на оглас: 3592463 | Објавен на: 30.06.2020, 18:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Altea

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Моноволумен

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2021

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


2007
2.0 TDI

 Find Auto4you

Потврден огласувач