Logo

AL.BANDAZI VW 5X100

Број на оглас: 3592471 | Објавен на: 01.08.2020, 15:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж: Алумински

Ширина: 6.5J

Дијаметар: 16

Дијаметар на дупка: 110

Број на дупки: Со 5 дупки

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


ALUMINIUMSKI BANDAZI VW 5X100 VO SUPER SOSTOJBA BEZ GREBNATINKA

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 AVTODELOVI PROMOTOR

Потврден огласувач