Logo

Opel Corsa orginal bandazi 4x100

Број на оглас: 3592485 | Објавен на: 24.05.2020, 20:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж: Алумински

Ширина: 5.5J

Дијаметар: 14

Дијаметар на дупка: 100

Број на дупки: Со 4 дупки

Цена: 4.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat orginalni bandazi od opel corsa
Zvonete na ovaj broj :
---070 249 154---

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 ...

Потврден огласувач