1 / 4
Kosacka krone
520 €
Цената не е фиксна
20.09.2020 00:36

Берово / Берово

Se prodava kosacka krone 165 so dva tajniri pogoda I za golemi, neravni povrasini a moze da ja raboti I mal traktor. MOZE ZAMENA ZA KOMPIR!!

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
075341259
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам