Logo

Mlin

Број на оглас: 3592512 | Објавен на: 22.05.2020, 09:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 350 €

450 €
Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


Yugoslovenski mlin na dva kamena vo ispravna sostojba

 Берово    Општина:Берово

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач