Logo

Masina za secejne na suvomesnati proizvodi

Број на оглас: 3592513 | Објавен на: 20.09.2020, 00:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.900 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Храна, Готвење, Гастрономија

Вид на оглас: Се продава


Masina za secejne na suvomesnati proizvodi...

 Берово    Општина:Берово

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач