1 / 5
CITROEN C3 hdi
1.680 €
Денес 11:20

Куманово / Куманово

Марка:

Citroen

Модел:

C3

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2021

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Citroen C3 dizel od 2006 god. so najekonomicen motor 1.4 HDI

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Peugeot_
Потврден огласувач
078907990
Испрати Е-маил до огласувачот