Logo

Se prodavaat 3 ambari za zito

Број на оглас: 3592778 | Објавен на: 15.09.2020, 20:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 21.000 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat 3 ambari, 2golemi sobiraat po 1,5toni zito, 1pomal sobira 500kg Golemite Eden 10000denari,maliot 5000 denari. Komplet 21000denari.

 Берово    Општина:Берово

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач