Logo

Stihl 064

Број на оглас: 3592779 | Објавен на: 23.05.2020, 10:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 300 €

Категорија: Дом и Градина / Градина / Градинарски алат и машини

Вид на оглас: Се продава


Motorna pilastihl 064 vo odlicna sostojba.Mnogu mokna pila 300 evra

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 gorgi

Потврден огласувач