Logo

Frizider

Број на оглас: 3592780 | Објавен на: 23.05.2020, 15:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Фрижидери

Вид на оглас: Се продава


poloven frizider

kontakt na 078880298 na viber
(ostavete poraka na Viber)

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 ss

Потврден огласувач