Logo

Opel corsa 1.3 CDTI “Za Delovi”

Број на оглас: 3592801 | Објавен на: 17.05.2020, 11:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Corsa

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 51 kw / 69 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 88 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Motor menjac na prefektna sostojba
Se davat samo na delovi

 Дебар    Општина:Дебар

Прати Е-Маил

 Ardiol

Потврден огласувач