Logo

Polo 1.9D “Za Delovi”

Број на оглас: 3592808 | Објавен на: 17.05.2020, 11:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Polo

Година: 1997

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2021

Сила на моторот: 47 kw / 64 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 88 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Poli 1.9D samo na delovi

 Дебар    Општина:Дебар

Прати Е-Маил

 Ardiol

Потврден огласувач