Logo

Daewoo 1.7

Број на оглас: 3592809 | Објавен на: 23.05.2020, 17:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Daewoo

Модел: Espero

Година: 1997

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 75 kw / 102 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 450 €

500 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kontakt 070582350

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 Riste