Logo

Kia Sportage 2.0 CRDI 4X4 uvozz TOP 07 g

Број на оглас: 3592917 | Објавен на: 28.05.2020, 09:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Kia

Модел: Sportage

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2020

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 5.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Perfektna sostojba bez ni edna mana proba I proverka kade sakate
Plateni site davacki do registracija
2 kluca
Pozz

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Благоја

Потврден огласувач