Logo

OTKUP NA LCD LED TV televizori Plakam kes

Број на оглас: 3592938 | Објавен на: 23.05.2020, 10:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Производ: 4K

Големина: 102 cm (40 inch)

Цена: 400 €

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Вид на оглас: Се продава


Вршиме откуп исклучиво на ИСПРАВНИ LCD, LED и ОLED телевизори..

Otkup na golemini od 32-70 inci

SAMSUNG
LG
SONY
PANASONIC
FUEGO,
GRUNDIG
PHILIPS,
NEO

Плаќање веднаш и подигање наше..
.
Имаме и нови телевизори на лагер.
Па Можна е замена вашиот стар и неисправен телевизор за Нов телевизор со гаранција.

#otkupnalcd #otkup #led

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Sase

Потврден огласувач