Logo

Gilera Nexus 500 ie

Број на оглас: 3592957 | Објавен на: 02.06.2020, 08:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Gilera

Вид: Скутер

Година: 2006

Модел: Nexus

Километри: 25000

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Gilera
Nexus
500 ie
God 2006
Registriran 05 2021
Servisiran
Spremen za sezona

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 Toni

Потврден огласувач