Logo

Masina za nizejne tutun

Број на оглас: 3593020 | Објавен на: 22.05.2020, 15:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 8.000 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


Masinata e koristena edna sezona skoro nova so 10 kasetki

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Zlatko

Потврден огласувач