Logo

КУКА 100 м2 ВО с.ПИРАВА

Број на оглас: 3593041 | Објавен на: 17.05.2020, 15:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 100 m²

Број на спратови: Приземје

Греење: Дрва

Дворна површина: 800 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Стара

Опрема: Празен

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Гаража

Ориентација: Југ

Адреса: с. Пирава, Валандово

Цена: 20 €

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Продавам кука

 Валандово

Прати Е-Маил

 Камчо

Потврден огласувач