Logo

OPEL ASTRA COSMO 1.7 CTDI

Број на оглас: 3593157 | Објавен на: 21.09.2020, 22:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 15000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.199 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SRADENI DOKUMENTI DO REGISTRACIJA

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 nikola

Потврден огласувач