Logo

FORD FOCUS 1.8 TDCI

Број на оглас: 3593231 | Објавен на: 03.08.2020, 09:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Focus

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1.800 €

1.900 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


For focus 1.8 tdci vo perfektna sostojba registriran

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Daniel

Потврден огласувач