Logo

Peugeot 207..1.4hdi

Број на оглас: 3593246 | Објавен на: 24.05.2020, 17:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 207

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2021

Сила на моторот: 57 kw / 77 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.450 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Peugeot 207..1.4hdi..2008god..el.na prozori I retrovizori..komandi za radio CD..tempomat..bord computer...novi gumi..novi diskovi I plocki..servisna kniska..proverka vo servis po Vas izbor..reg cela godina..071256182

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Cargo N

Потврден огласувач