Logo

Trpezariska masa od Jysk

Број на оглас: 3593247 | Објавен на: 06.07.2020, 02:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 115 €

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Маси

Вид на оглас: Се продава


Se prodava malku koristena trpezariska masa kupena od jysk so 3 stolcinja komplet

 Скопје    Општина:Карпош

Прати Е-Маил

 vlatko

Потврден огласувач