Logo

Klub masicka so staklo i trkalca

Број на оглас: 3593251 | Објавен на: 06.07.2020, 02:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 50 €

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Маси

Вид на оглас: Се продава


Se prodava skoro nova klub masicka so trkalca i staklo na dve nivoa

 Скопје    Општина:Карпош

Прати Е-Маил

 vlatko

Потврден огласувач