Logo

Range Rover Sport 3.6 V8

Број на оглас: 3593271 | Објавен на: 24.05.2020, 17:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: LandRover

Модел: Range Rover Sport

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2021

Сила на моторот: 200 kw / 272 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 17.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Range Rover Sport 3.6 V8..2007god..el.na prozori I retrovizori..bord computer.. tempomat..komandi na volan..dvo zonska klima..CD..navigacija..novi gumi..servisna kniska..proverka vo servis po Vas izbor..071256182

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Cargo N

Потврден огласувач