Logo

Tomos vakum pumpa elektronsko palejne

Број на оглас: 3593401 | Објавен на: 24.05.2020, 11:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 12.000 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Останато

Вид на оглас: Се продава


Tomos vakum od elektronskite palejne nogu malku rabotena moze da se vidi ili po kargo da se prati tel 071 713 346

 Берово    Општина:Берово

Прати Е-Маил

 imt

Потврден огласувач