Logo

SEAT IBIZA SPORTCOUPE

Број на оглас: 3593455 | Објавен на: 17.05.2020, 23:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Ibiza

Година: 2009

Гориво: Бензин

Километри: 120000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 62 kw / 84 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 4.400 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava Seat Ibiza SC 1.4 benzin prv sopstvenik kupena od kadis skopje, vo odlicna sostojba so style nivo na oprema:

-Maglenki so avtomatsko vklucuvanje
-Kozen volan i menjac
-Tempomat
-El.stakla i el.retrovizori
-Audio Mp3 + Aux
-Klima
-Aluminiumski bandazi so novi letni gumi + celicni bandazi so zimski gumi
-Moze zamena , za zamena druga cena

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 Sasho

Потврден огласувач