Logo

🇩🇪OPEL CORSA C 1.3CDTI 2008 UNIKAT🇩🇪

Број на оглас: 3593870 | Објавен на: 06.06.2020, 16:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Corsa

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 120000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2020

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.900 €

3.950 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


🇩🇪OPEL CORSA D 1.3CDTI 75KS 2008G 123200KM COSMO OPREMA
4XNOVI GUMI
2XKLUCA
CLIMA RABOTE
PANORAMA KROV
SERVISIRANA ULE I FILTRI
NOV AKUMULATOR
KOLATA E KAKO NOVA BEZ ZABELESKI

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 daniel

Потврден огласувач