Logo

Skoda fabia 1.4 mpi moze cela moze na delovi

Број на оглас: 3594000 | Објавен на: 01.07.2020, 01:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Skoda

Модел: Fabia

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2018

Сила на моторот: 0 kw / 0 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: 750 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Barajte me na ovoj broj +38977791990
Skoda fabia udrena napred i levo pozadi
Motor menjac letva ne se pipnati moze cela moze na delovi kolata pali na trkala nema ostetuvanje moze da se proba
Barajte me na ovoj broj +38977791990
+38977791990
+38977791990

 Скопје    Општина:Илинден

Прати Е-Маил

 sase

Потврден огласувач