Logo

Kenwood Krc-178R

Број на оглас: 3594100 | Објавен на: 04.07.2020, 12:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kasetofon za vo kola ispraven kenwood so euro gjek, gratis usb predavatel za opaljac so dalecinsko

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 Oglasuvac

Потврден огласувач