Logo

MERCEDES SMART CABRIO 01

Број на оглас: 3594220 | Објавен на: 05.07.2020, 09:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: Друг модел

Година: 2001

Гориво: Бензин

Километри: 160000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Maли градски

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2020

Сила на моторот: 44 kw / 60 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1.999 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SERVO
CENTRALNO
ABS
AIR BAG
EL STAKLA
EL RETROVIZORI
AL BANDAZI SO NOVI GUMI 4
IZVRSEN E KOMPLET SERVIS
REGISTRACIJA DO 10 2020 GOD
VO ODLICNA SOSTOJBA MOTOR MEJNAC ISPAVNI EKSTRA

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 zoran

Потврден огласувач