Logo

OPEL 15 ki 5x110 original ОPEL GM

Број на оглас: 3594333 | Објавен на: 21.09.2020, 11:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж и Гума: Алу. бандажи со летни гуми

Дијаметар на бандаж: 15

Ширина на бандаж: 6J

Број на дупки во бандаж: Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж: 110

Ширина на гума: 195

Висина на гума: 65

Дијаметар на гума: 15

Цена: 220 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Продавам алумински бандажи комлет со летни гуми SAVA Intensa оригинал OPEL GM, 5x110 195х65х15.

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Бранко

Потврден огласувач