Logo

PIAGGIO BEVERLY CRUISER 500

Број на оглас: 3594455 | Објавен на: 25.05.2020, 12:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Piaggio

Вид: Скутер

Година: 2007

Модел: BEVERLY CRUISER 500

Километри: 20000

Цена: 2.850 €

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Piaggio Beverly Cruiser 500 vo odlicna sostojba napraven kompleten servis registriran i dve novi gumi orginal kufer

 Скопје    Општина:Гази Баба

Прати Е-Маил

 reklama5

Потврден огласувач