Logo

projector proektor BENQ

Број на оглас: 3594513 | Објавен на: 11.07.2020, 01:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 250 €
Цената е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео проектори и опрема

Вид на оглас: Се продава


BENQ TH68 model, projectorot professionalen so mnogu kvalitet e kupen od germania mnogu malce koristen kupen 799 euro se prodava za 250euro

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 oglas

Потврден огласувач