Logo

Plasticni casi za kave i voda na golemo, gota plastike (kafe

Број на оглас: 3594531 | Објавен на: 01.06.2020, 21:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Пластика индустрија

Вид на оглас: Се продава


Gota per ekspreso edhe uj.
Casi za ekspreso i voda
0.080ml kafe
580ml voda (sok)
Prakanje niz cela Maledonija
Kont: 071 781 144

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 oglasnik

Потврден огласувач