Logo

Borov med - berovo

Број на оглас: 3594616 | Објавен на: 22.11.2020, 13:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 250 МКД

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Вид на оглас: Се продава


Borov med/sirup, podgotven od mladi borovi pupki od predelot na malesevskite planini....

 Берово    Општина:Берово

Прати Е-Маил

 Vlatko

Потврден огласувач