Logo

Kosacka 165

Број на оглас: 3594912 | Објавен на: 23.05.2020, 11:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 550 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


Vo odlicna sostojba
078 860 133

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 Boris

Потврден огласувач