Logo

Poluprikolka Schmitz

Број на оглас: 3595081 | Објавен на: 29.05.2020, 18:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 6.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Вид на оглас: Се продава


Se prodava poluprikolka Schmitz. Proizvedena 2006, registrirana do 01.2021 vo odlicna sostojba. So solidni gumi, trostrana roletna. Cenata ne e fiksna. Kontakt 071334815.

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 Kliment

Потврден огласувач