Logo

Opel corsa 1.5 TD

Број на оглас: 3595136 | Објавен на: 01.06.2020, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Corsa

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2021

Сила на моторот: 49 kw / 67 ks

Kласа на емисија: Еуро 2

Цена: 1.300 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Voziloto e vo odlicna sostojba so pominati 213.000 km.
Od oprema ima:

-SERVO VOLAN
-ABS
-SHIBER
-2 AERBEGA
-RADIO CD
-ALU FELNI SO NOVI GUMI
-CENTRALNA BRAVA
-EL.PROZORI

VOZILOTO E SERVISIRANO.
REGISTRIRANO DO 03 MESEC 2021 GODINA.

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 Daniel

Потврден огласувач