Logo

Frizider

Број на оглас: 3595166 | Објавен на: 03.08.2020, 14:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.900 МКД

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Фрижидери

Вид на оглас: Се продава


Frizider so fioki i dlaboko rabotat i dvete friziderot odlicni ladi idlabokoto mrzne

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 T

Потврден огласувач