Logo

Set Alatki za otstranuvanje na osteteni strafovi

Број на оглас: 3595187 | Објавен на: 22.11.2020, 16:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 399 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Вид на оглас: Се продава


🔩 Сет Алатки за одстранување на оштетени завртки

☑️ Издржлива и зацврстена челична конструкција.
☑️ Брз и лесен за употреба
☑️ Дизајн на спирално триење: главното тело на екстракторот има спирален дизајн со одлично триење. Ова помага да ги одвртите оштетените завртки.
☑️ Издржлив јаглероден челик: извлекувачот е изработен од јаглероден челик и е висок квалитет и издржлив за вртење со голема брзина.
☑️ Може да се користи на нејасни, нерамни или груби штрафови. Дури и ако ја раскинете целата глава на заврткатa, сепак можете да ја извлечете.

🚛 Достава низ цела Македонија
📰 Facebook Page: 🔴 Addico Online Store 🔴

Огласи од: Addico Store

Addico Store

Охрид

Станете Премиум член

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Addico Store

Потврден огласувач