Logo

Celicni bandasi i ratkapni 4 X 108 / 15 ki.

Број на оглас: 3595193 | Објавен на: 02.06.2020, 14:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж: Челични

Ширина: Останато

Дијаметар: 15

Дијаметар на дупка: 108

Број на дупки: Со 4 дупки

Цена: 4.500 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Konplet 4 bandasi so orginalni ratkapni
4 X 108 / 15 ki
Za citroen.peugeot.renault
I drugi vozila so toj razmer na dupki.
TEL. 075 522 803 - PRILEP

 Делчево    Општина:Делчево

Прати Е-Маил

 ........

Потврден огласувач