Logo

BMW 320

Број на оглас: 3595212 | Објавен на: 28.05.2020, 10:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 320

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2021

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: 2.700 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Возилото е во одлична состојба,редовни сервиси 4 нови гуми регистрирано цела година

 ilce

Потврден огласувач