Logo

Seno od lucerka balirano 1 otkos

Број на оглас: 3595250 | Објавен на: 24.05.2020, 16:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 90 МКД

100 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


Prodavam seno 1 otkos zaliha 4000 bali.
Lokacija s.Vrsakovo Stip
Kontakt: 078254007

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 Nake

Потврден огласувач